Среда, 23.01.2019, 13:31
Недвижимость Черноморска
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Архив записей
Все о инвестициях
Турция.
г.Конаклы
Sunset Beach Residence VIP
Цена: от 103.200 евроПоиск по сайту
Заполните форму заявки и наш специалист в кратчайшие сроки свяжется с Вами.

E-mail:ilyichevsk@bk.ua

 • Курсы спа-массажа


 • Статистика
  Анализ веб сайтов
  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  Якщо ви віддаєте перевагу пляжному відпочинку і хочете відправитися на нього всією родиною, сміливо обирайте Кіпр. За результатами рейтингу Family Beach він займає 3-є місце в Європі та ідеально підходить для цих цілей.

  Індекс Family Beach розраховується щорічно. Взявши до уваги температуру морської води та повітря, середню вартість відпочинку для сім’ї з чотирьох осіб, кількість пам’яток і розваг, які можна відвідати з дітьми, а також тривалість перельоту із Великобританії, експерти визначили 50 найкращих місць у восьми країнах Європи. Входження до трійки лідерів, ще раз підтверджує престижність відпочинку в країні, й підвищує затребуваність нерухомості на Кіпрі серед місцевих та іноземних інвесторів.

  Перша десятка цьогорічного рейтингу виглядає таким ... Читать дальше »

  Просмотров: 1 | Добавил: Rieltor | Дата: Вчера

  Прошедший год стал одним из лучших для рынка недвижимости Северного Кипра и показал самые высокие за последние 10 лет результаты. Эксперты отметили рост всех существенных показателей: общего количества заключенных сделок купли-продажи, спроса со стороны иностранных покупателей и размера привлеченных в экономику страны инвестиций.

  Причиной того, что иностранцы стали все чаще выбирать недвижимость Северного Кипра, послужило внедрение программы предоставления гражданства за инвестиции. В Фамагусте 99% сделок с участием зарубежных покупателей проведены именно с этой целью. Получая кипрский паспорт, инвестор может без каких-либо ограничений проживать в стране, в любое время посещать ее и сдавать жилье в аренду с неплохой прибылью от этого. Обязательное условие для таких граждан одно – бывать в стране не меньше одного раза в год.

  Местные жители также делали больше покупок. Для них бан ... Читать дальше »

  Просмотров: 1 | Добавил: Rieltor | Дата: 21.01.2019

  Зареєструвати нерухомість у Фамагусті та інших містах Північного Кіпру стало простіше. Міністерство внутрішніх справ країни, що відповідає за роботу Земельного кадастру, повідомило про внесення відповідних змін до реєстраційного порядку.

  За оновленими правилами провести державну реєстрацію договору купівлі-продажу нерухомості можна в будь-якому відділі Земельного кадастру, незалежно від місця розташування (тобто адреси) самого об’єкта. Це ж стосується й інших угод, укладених щодо нерухомості (міна, дарування).

  Таке нововведення, на думку відомства, зробить більш зручним обслуговування громадян та іноземних покупців.

  Раніше зареєструвати договір і передати новому володільцю свідоцтво про пр ... Читать дальше »

  Просмотров: 1 | Добавил: Rieltor | Дата: 21.01.2019

  Північна частина середземноморського острова Кіпр вже 35 років, як вважається Турецькою Республікою Північного Кіпру. І це не просто інша назва, це ще й безліч переваг, які має придбання нерухомості в Фамагусті або іншому місті ТРПК, у порівнянні з рештою європейських країн.

  Представляємо до вашої уваги топ-5 причин обрати для придбання житла саме Північний Кіпр:

  1. М’який і приємний клімат. На Кіпрі не буває зими в звичному нам розумінні. Середньорічна температура вдень там становить близько +24 °С, приблизно 320 днів на рік сонячні, а сам острів омивається водами Середземного моря. Такий клімат – найкорисніший для здоров’я, гарного самопочуття та підходящий для відпочинку.

  ... Читать дальше »
  Просмотров: 13 | Добавил: Rieltor | Дата: 03.12.2018

  Свидетельство о праве собственности на недвижимость в Турции (ТАПУ) обретает новую форму. Правительство страны разработало обновленный бланк документа и уже представило его общественности.

  Новый бланк планируется ввести в ближайшее время. Его разработка связана с тем, что нынешнее ТАПУ достаточно устарело и не содержит в себе современных средств защиты от подделки.

  В обновленную форму документа будет добавлен идентификационный номер и QR-код, который позволит с использованием любого мобильного устройства считывать с ТАПУ всю необходимую информацию об объекте недвижимости и его собственнике.

  Заметим, что выданные ранее старые бланки ТАПУ принудительно изыматься из обихода не будут. Собственники недвижимости вправе сами решит ... Читать дальше »

  Просмотров: 13 | Добавил: Rieltor | Дата: 03.12.2018

  Турция ближе, чем вам кажется!

  Первая страна, которая приходит в голову, когда речь заходит о курортном отдыхе – это, несомненно,  Турция. 

  Приятный морской климат, чудесная природа, богатая история, развитая инфраструктура и комфортабельные отели. Что еще нужно, чтобы обеспечить себе великолепный отдых? И не только отдых. Эти страны общепризнанно считаются лучшими для жизни и инвестирования.

  Мы, компания CTM-Group, предлагаем вам повнимательнее присмотреться к недвижимости в Турции. Они открывают перед вами практически неограниченные возможности:

  • устроить отпуск в любое время года. Вы не будете зависеть от наличия мест в отелях, графиков и расписаний. Один раз вы подбираете для себя лучшее место, именно те условия, которые подходят вам больше всего, и возвращаетесь сюда сразу же, как только вам этого захочет ... Читать дальше »
  Просмотров: 11 | Добавил: Rieltor | Дата: 03.12.2018

  «Паспорт за інвестиції» – програма, яка активно реалізується в багатьох країнах, включаючи Туреччину. Розроблена вона для залучення додаткових капіталовкладень у економіку, а суть її полягає в наданні громадянства іноземцям, що зробили певні інвестиції у країну (придбали нерухомість, відкрили бізнес, банківський вклад тощо).

  Стати громадянином за інвестиційною програмою можна за спрощеним порядком, без складання іспитів і дотримання вимог щодо терміну проживання. Причому це є не обов’язком, а правом інвестора. Тобто в будь-який момент після капіталовкладення він уповноважений звернутися до спеціального офісу із заявою про бажання вступити до громадянства країни.

  У Туреччині надання інвестиційного громадянства практикується вже протягом декількох років, а з 18 вересня 2018 року воно стало ще більш доступним для іноземців. Цим числом датується указ Президента Республіки, який встановив нові, спрощ ... Читать дальше »

  Просмотров: 10 | Добавил: Rieltor | Дата: 25.11.2018

  Туреччина продовжує бити світові рекорди. Користуючись великою популярністю як країна для медичного і класичного туризму, приваблюючи інвесторів недорогою та сучасною нерухомістю в АланіїМахмутларі, Фетхіє, Ізмірі й інших містах, вона стає ще доступнішою і реалізує масштабні проекти з розвитку інфраструктури, покращення міжнародного сполучення.

  Так, 29 жовтня на День Республіки в Стамбулі відбулося відкриття нового аеропорту, який знаходиться в 35-ти кілометрах від міста і вважається тепер найбільшим у світі.

  Аеропорт розрахований на 6 злітно-посадкових смуг та 4 термінали. Планується, що він обслуговуватиме більше 90 млн. пасажирів на рік і рейси за 35 ... Читать дальше »

  Просмотров: 16 | Добавил: Rieltor | Дата: 25.11.2018

  Щорічний рейтинг програм отримання громадянства за інвестиції опублікувала компанія Henley & Partners. Вона, на підставі експертних думок, опитування представників державної влади різних країн та інвесторів, вивчення законодавства держав, склала перелік з 12-ти країн, де діють найвигідніші умови інвестиційного громадянства.

  Кіпр вже традиційно займає 2-й рядок рейтингу, поступаючись тільки Мальті. Щоб отримати його громадянство, потрібно обов’язково придбати житло вартістю від 500 тисяч євро та зробити вкладення в економіку на загальну суму не менше 2 мільйонів євро. Це може бути тільки дорога нерухомість на Кіпрі або житло плюс банківські вклади, держоблігації, частки в кіпрс ... Читать дальше »

  Просмотров: 15 | Добавил: Rieltor | Дата: 25.11.2018

  Купить, продать, взять в аренду недвижимость Северного Кипра, заключить другую сделку в отношении нее можно в любой валюте по желанию сторон договора. Об этом напомнил министр экономики страны в связи с введением ограничений на проведение расчетов в Турецкой Республике.

  Так, в сентябре этого года в Турции вышел президентский указ, предусматривающий обязательность использования турецкой лиры при заключении сделок с жилой, коммерческой недвижимостью и автомобилями.

  Северный Кипр в качестве национальной валюты также использует турецкую лиру, но вводить подобные ограничения не собирается. По словам министра экономики, власти страны не вправе навязывать одну валюту для продажи, покупки и аренды недвижимости и ... Читать дальше »

  Просмотров: 11 | Добавил: Rieltor | Дата: 25.11.2018

  1 2 3 4 5 »
  Квартиры в Турции


  Новый инвест
  проект в Алании Турция
  Комплекс состоит
  из 4 блоков и квартир студий, 1+1, 2+1,3+1. Начало строительства в 2014 году.
  Сдача комплекса в эксплуатацию в 2015 году.
  700 метров от моря.  Семинар в Одессе

  ПОКУПКА И ИНВЕСТИЦИИ В НЕДВИЖИМОСТЬ ТУРЦИИ
  В сентябре 2019 года в Одессе
  Днепре
  Киеве
  Запорожье  Лучшее предложение

  Elite Life 4 Residence
  в г.Аланья ,
  Турция
  Апартаменты 2+1
  от 79500 Евро.
  Удобная рассрочка
  Календарь
  «  Январь 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031
  Copyright Рrostor Corp © 2019