Пятница, 04.12.2020, 16:25
НЕДВИЖИМОСТЬ В ЧЕРНОМОРСКЕ ( ИЛЬИЧЕВСК)
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Статьи о недвижимости [57]
Управление недвижимостью [2]
Все о инвестициях
Турция.
г.Конаклы
Sunset Beach Residence VIP
Цена: от 103.200 евроПоиск по сайту
Заполните форму заявки и наш специалист в кратчайшие сроки свяжется с Вами.

E-mail:ilyichevsk@bk.ua

 • Семинар по недвижимости


 • Статистика
  Анализ веб сайтов
  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Главная » Статьи » Управление недвижимостью

  В категории материалов: 2
  Показано материалов: 1-2

  Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

  Скасування ліцензій для інвестування за кордон

  та інші нововведення від НБУ

  Лібералізувати та спростити систему валютного регулювання в Україні запропонував Національний банк, підготував законопроект «Про валюту» і виставив на громадське обговорення свої ініціативи.

  Причиною підготовки змін стала недосконалість чинної нормативної бази (акти накопичилися в кількості більше 100 штук, середній їх вік становить 15 років) і необхідність привести законодавство у відповідність до вимог Європейського союзу, що в кінцевому підсумку дасть можливість інтегрувати Україну до внутрішнього ринку ЄС.

  Головний принцип підготовлених змін – лібералізація валютного регулювання, тобто зняття багатьох обмежень у проведенні валютних розрахунків. Він виражається в таких положеннях законопроекту «Про валюту»:

  - закріпленні свободи проведення валютних операцій за правилом «дозволено все, що прямо не заборонено»;

  - проведенні всіх розрахунків на території України в гривні, крім здійснення іноземних інвестицій, надання фінансових та банківських послуг, проведення операцій Укрпошти та небанківських установ, а також інших випадків, встановлених НБУ;

  - видачу тільки двох типів ліцензій – банківської та валютної (для небанківських фінустанов).

  Для українських громадян перераховані нововведення означають, що:

  1) вони зможуть без будь-яких обмежень проводити валютні операції (зараз, наприклад, 50-ма тисячами доларів обмежена максимальна сума, яку можна вкласти в іноземні інвестиції протягом року). Але при перевищенні певної суми повинні задекларувати свої витрати;

  2) не потрібно буде отримувати індивідуальні ліцензії для інвестування за кордон. Тобто, щоб купити нерухомість в Туреччині або на Кіпрі, наприклад, не доведеться подавати в банк додаткових документів та отримувати дозвіл на проведення розрахунків. Оплата буде проводитися в загальному порядку, Нацбанк потрібно тільки повідомити про здійснення операції.

  Окрім цього, нерезиденти України зможуть користуватися такими ж правами на валютному ринку, як і резиденти, а до компаній не застосовуватимуться санкції за порушення термінів розрахунку за експортними та імпортними операціями.

  Проект закону «Про валюту» знаходиться зараз на стадії розгляду ВР та, якщо його буде прийнято, купити нерухомість за кордоном українцям стане набагато простіше.

   

  Управление недвижимостью | Просмотров: 199 | Добавил: Rieltor | Дата: 09.09.2017

  Суть и подходы к управлению недвижимостью.

  На Западе существуют четыре понятия, характеризующие подходы к управлению недвижимостью: Facility Management, Property Management, Building Management и Asset Management.
  Facility Management – это управление инфраструктурой здания - инженерно-техническая эксплуатация, обслуживание инфраструктуры, обеспечение всем, что нужно для комфорта – от закупки мебели до организации всех видов ремонтных работ.
  Property Management – это услуги по подбору арендаторов, работе с ними, ведению договоров, распоряжению активами компании, бухгалтерской отчетности и т.д.
  Building Management – управление проектированием объекта, строительством, утилизацией, сносом, консультирование по вопросам выбора инженерных систем, разработки общей системы технической эксплуатации.
  Asset Management – услуга, практически не востребованная пока на Украине, обозначающая управление финансовыми потоками собственника недвижимости.
   «Суть управления недвижимостью сводится к решению вопроса эффективного использования объекта недвижимости с целью получения оптимальной выгоды от его использования»,- отмечает Игорь Балака. «Задачей управляющей компании является максимальная оптимизация всех ресурсов объекта с учетом целей и задач собственника, а также индивидуальных свойств и качеств объекта»

  Управление недвижимостью | Просмотров: 939 | Добавил: Rieltor | Дата: 15.01.2011

  Квартиры в Турции


  Новый инвест
  проект в Алании Турция
  Комплекс состоит
  из 4 блоков и квартир студий, 1+1, 2+1,3+1.
  700 метров от моря.  Семинар в Одессе

  ПОКУПКА И ИНВЕСТИЦИИ В НЕДВИЖИМОСТЬ ТУРЦИИ
  В октябре 2020 года в Одессе
  Днепре
  Киеве
  Запорожье  Лучшее предложение

  Elite Life Residence
  в г.Аланья ,
  Турция
  Апартаменты 2+1
  от 89500 Евро.
  Удобная рассрочка
  Copyright Рrostor Corp © 2020